Johnson & Johnson Careers

Młodszy Specjalista ds. Zamówień Publicznych

Warsaw, Poland
Customer Service

Job Description

Requisition ID: 1905748343W

The Medical Devices segment produces a broad range of innovative products used primarily by health care professionals in the fields of orthopaedics, neurovascular, surgery, vision care, diabetes care, infection prevention, cardiovascular disease, sports medicine, and aesthetics. This segment is comprised of our Global Medical Solutions, Global Orthopaedics and Global Surgery Groups.

Lokalizacja: Warszawa, Polska

Umowa na czas określony

Obowiązki:

  • kompleksowa obsługa postępowania przetargowego
  • monitoring postępowań przetargowych
  • prowadzenie dokumentacji zamówień publicznych
  • kontakt z komórkami DZP Zamawiających
  • ścisła współpraca z działami biznesowymi
  • uaktualnienie wiedzy z zakresu PZP
  • współpraca z działem prawnym w zakresie zapytań do SIWZ oraz potencjalnych środków odwoławczych
  • uzupełnianie i obsługa bazy danych postępowań, raportowanie wyników

Qualifications
 Od kandydata oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego
  • znajomość języka angielskiego
  • biegła znajomość obsługi MS Office
  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu
  • dokładność, wysokie poczucie odpowiedzialności
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • elastyczność działania w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • nastawienie na realizację wspólnych celów
  • wysokie kompetencje interpersonalne

Oferujemy:
  • Pracę w zespole ekspertów,
  • Współtworzenie największej firmy w sektorze ochrony zdrowia na świecie,
  • Możliwości rozwoju w strukturach organizacji,
  • Szeroki pakiet dodatkowych benefitów (ubezpieczenie, karta sportowa, bilety do kina, masaże w biurze).

Primary Location
Poland-Mazowieckie-Warsaw-
Organization
Johnson & Johnson (Poland) Sp. z.o.o. (7815)
Job Function
Requisition ID
1905748343W