Johnson & Johnson Careers

Asystent w Działe Przetargów

Warsaw, Poland
Administration

Job Description

Requisition ID: 1805700747W

The Medical Devices segment produces a broad range of innovative products used primarily by health care professionals in the fields of orthopaedics, neurovascular, surgery, vision care, diabetes care, infection prevention, cardiovascular disease, sports medicine, and aesthetics. This segment is comprised of our Global Medical Solutions, Global Orthopaedics and Global Surgery Groups.

Lokalizacja: Warszawa, Polska

Umowa na czas określony (12 miesięcy)

Obowiązki:
  • Wsparcie administracyjne działu przetargów,
  • Systematyczne i bieżące uzupełnianie danych w systemie (umowy, aneksy, zamówienia),
  • Aktualizowanie danych w systemie związanych z umowami,
  • Zapewnienie aktualnych pełnomocnictw do przetargów,
  • Archiwizacja dokumentacji przetargowej,
  • Procesowanie korespondencji działowej,
  • Ścisła współpraca z działami biznesowymi,
  • Kontakt z komórkami DZP Zamawiających,

Qualifications
Od kandydata oczekujemy:
  • Dokładności, wysokiego poczucia odpowiedzialności,
  • Umiejętności pracy w zespole, komunikatywności,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Biegłej znajomości obsługi MS Office,
  • Znajomości języka angielskiego,
  • Umiejętności efektywnej pracy pod presją czasu,
  • Elastyczności działania w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy,
  • Wysokich kompetencji interpersonalnych.
Oferujemy:
  • Pracę w zespole ekspertów,
  • Współtworzenie największej firmy w sektorze ochrony zdrowia na świecie,
  • Możliwości rozwoju w strukturach organizacji,
  • Szeroki pakiet dodatkowych benefitów (ubezpieczenie, karta sportowa, bilety do kina, masaże w biurze).

Primary Location
Poland-Mazowieckie-Warsaw-
Organization
Johnson & Johnson (Poland) Sp. z.o.o. (7815)
Job Function
Requisition ID
1805700747W