Johnson & Johnson Careers

Przedstawiciel Handlowy Rynek Tradycyjny

Warsaw, Poland
Selling Consumer

Job Description

Requisition ID: 1805656122W

Firma Johnson & Johnson jest światowym liderem w dziedzinie ochrony zdrowia działającym na rynku produktów medycznych, farmaceutycznych i kosmetycznych zatrudniającym ponad 110 000 osób na całym świecie. W chwili obecnej poszukujemy pracownika do części konsumenckiej, która, oferuje marki t.j. Sudafed, Nizoral, Nicorette, Compeed, Visine.

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

RYNEK TRADYCYJNY

Lokalizacja: woj. dolnośląskie, woj. opolskie, woj. małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

 Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację sprzedaży i utrzymywanie kontaktów handlowych z naszymi klientami.

Obowiązki:
  • rowijanie powierzonego regionu,
  • obsługa klienta i odpowiedzialność za wyniki sprzedaży w regionie,
  • codzienne wizyty w sklepach w regionie,
  • przyjmowanie zamówień, prowadzenie reklamacji,
  • regularna administracja i komunikacja z przełożonym.

Qualifications
Od kandydatów oczekujemy:
  • minimum rocznego doświadczenia w handlu, preferowane w sprzedaży w branży FMCG,
  • nastawienia na realizację celów i zaangażowania,
  • łatwości w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów z ludźmi,
  • odpowiedzialności, inicjatywy i samodzielności,
  • doskonałej organizacji czasu pracy,
  • umiejętności przekonywania do swoich racji,
  • minimum średniego wykształcenia,
  • minimum podstawowej znajomości języka angielskiego,
  • czynnego prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników (stała pensja + system premiowy),
  • narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon),
  • możliwości rozwoju w strukturach organizacji,
  • szeroki pakiet dodatkowych benefitów.

Primary Location
Poland-Mazowieckie-Warsaw
Organization
Johnson & Johnson (Poland) Sp. z.o.o. (7815)
Job Function
Requisition ID
1805656122W